Dzień dobry!
Witam was serdecznie!


Dzisiejszy wpis będzie recenzją jednej z moich kuchennych maszyn.


Czy będzie to recenzja obiektywna? Mam nadzieję.
Czy ja będę obiektywna? To trudne pytanie, bo zakochana jestem w tej maszynie, więc uczucia czasem przesłaniają nam ewentualne wady?

 

Zacznę od tego, że taki air fryer marzył mi się od dawna.

Widziałam jak gotują w nim zagraniczne youtuberki, jaki jest fajny, prosty w obsłudze, wielozadaniowy i przede wszystkim naprawdę pomocny, oszczędzający kalorie i zamieniający smażenie na pieczenie.


Dzięki uprzejmości @tasterzy i @mojegotowanie.pl jestem jego szczęśliwą posiadaczką i bardzo go lubię.

 

Zaprzyjaźniła się z nim również moja rodzina, bo jak przeczytacie dalej, jego obsługa jest prosta i intuicyjna i gotują w nim nawet moje starsze dzieci!

 

 

 

 

 

 

 

 


Frytkownica beztłuszczowa SatisFry 5l 26510‑56 marki Russell Hobbs

 

Cechy produktu i moje spostrzeżenia:

 •  Można z niej korzystać bez użycia tłuszczu lub przy niewielkiej jego ilości – co jest najważniejszym i najbardziej podobającym mi się założeniem tej maszyny.

 

 

 •  Czytelny, łatwy w obsłudze panel sterowania – duży walor tej maszyny. Po włączeniu jej do prądu, automatycznie ukazuje nam się na panelu menu. Możemy klikając wybrać jeden spośród 7 programów do gotowania i nacisnąć start i maszyna ruszy. Możemy też sami manualnie nastawić czas pieczenia oraz temperaturę.
  7 wbudowanych programów do pieczenia ( frytki, wieprzowina, ryby, krewetki, kurczak, stek, muffinki)
  zakres temperatur pieczenia od 150 do 200 stopni. •  posiada wyświetlacz cyfrowy, który pokazuje wybierane programy, czas na jaki ustawiamy program, czas który został do końca działania konkretnego programu – co jest bardzo fajne bo wiemy kiedy danie skończy się piec.

 

 •  posiada sygnał dźwiękowy po włączeniu maszyny oraz po zakończeniu czasu pieczenia

 

 

 •  Intuicyjna, bardzo prosta obsługa frytownicy – radzą sobie z nią już nastolatki. Kroki które należy podjąć by zacząć pieczenie:
  1. wrzucić produkty do pojemnika maszyny
  2. zamknąć pojemnik
  3. włączyć maszynę do prądu
  4. na panelu maszyny wybrać program
  5. wcisnąć start

 

 

 •  pojemność kosza do pieczenia – 5 litrów co jak sugeruje producent równa się 8 porcjom. To chyba największy air fryer tej firmy i bardzo się cieszę bo przy 6 (zaraz 7) osobowej rodzinie jak nasza jest najlepszą opcją.

 

 

 

 

 

 •  producent podaje, że smaży nawet o 82% szybciej niż zwykły piekarnik i rzeczywiście jest szybciej.

 

 

 • producent podaje, że maszyna ta oszczędza energię o 48% w porównaniu do tradycyjnego piekarnika co osobiście uważam za super z punktu widzenia i ekonomicznego i ekologicznego

 

 •  prosta budowa – duży plus! Mamy podstawę maszyny z panelem sterowania, pojemnik właściwy do pieczenia z blaszką – wkładany, wyjmowany do mycia.

 

 

 •  pojemnik z blaszką można myć w zmywarce

 

 •  antypoślizgowa podstawa maszyny to dla mnie też plus

 

 •  bardzo ładnie się prezentuje wizualnie, co jest moim zdaniem ważne

 

 

 

 

 

 

MOJE PRZEPISY NA DANIA Z AIR FRYER

Do tej pory przygotowałam w niej:

1 Frytki

2 Pierogi

3 Groszek cukrowy

4 Pomidory pieczone

5 Pieczarki faszerowane

6 Krokiety ziemniaczane

7 Warzywa pieczone na rosół

8 Odświeżanie pieczywa

9 Ziemniaczane łódeczki

10 Hot dogi

11 Skrzydełka kurczaka

12 Ziemniaczane talarki

13 Kotlety z piersi kurczaka

14 Brokuł pieczony w air fryer

15 Spiralki z parówek

16 Cukinie faszerowane

17 Ziemniaki Hasellback

część przepisów jest już na blogu, reszta będzie sukcesywnie publikowana i oczywiście będą pojawiać się też nowe bo mam mnóstwo pomysłów na wykorzystanie air fryera

 

 

Frytki z air fryera

 

 

 

 

Pierogi odgrzewane w air fryerze

 

 

 

Groszek cukrowy z air fryer

 

 

 

Pomidory pieczone w air fryer

 

 

 

Pieczarki faszerowane z air fryer

 

 

Krokiety ziemniaczane z air fryer

 

 

Warzywa pieczone na rosół z air fryer

 

 

Odświeżanie pieczywa

 

 

 

Ziemniaczane łódeczki z czerwonych ziemniaków

 

 

hot dogi

 

 

Skrzydełka panierowane w air fryer

 

 

Ziemniaczane talarki w air fryer

 

 

Kotlety z piersi kurczaka w air fryer

 

 

Brokuły pieczone w air fryer

 

 

Parówki spiralki z air fryer

 

 

Cukinie faszerowane z air fryer

 

 

Ziemniaki Hasellback z air fryer

 

 

 

 

 

 

 

@dorotasmakuje

Dzień dobry! Dzisiejszy wpis będzie recenzją jednej z moich kuchennych maszyn. FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA SATISFRY RUSSELL HOBBS Czy będzie to recenzja obiektywna? Mam nadzieję. Czy ja będę obiektywna? To trudne pytanie, bo zakochana jestem w tej maszynie, więc uczucia czasem przesłaniają nam ewentualne wady? air fryer  jest fajny, prosty w obsłudze, wielozadaniowy i przede wszystkim naprawdę pomocny, oszczędzający kalorie i zamieniający smażenie na pieczenie. Dzięki uprzejmości @tasterzy i @mojegotowanie.pl jestem jego szczęśliwą posiadaczką i bardzo go lubię. ⭐️Można z niej korzystać bez użycia tłuszczu lub przy niewielkiej jego ilości – co jest najważniejszym i najbardziej podobającym mi się założeniem tej maszyny ⭐️Czytelny, łatwy w obsłudze panel sterowania – duży walor tej maszyny. Po włączeniu jej do prądu, automatycznie ukazuje nam się na panelu menu. Możemy klikając wybrać jeden spośród 7 programów do gotowania i nacisnąć start i maszyna ruszy. Możemy też sami manualnie nastawić czas pieczenia oraz temperaturę. ⭐️pojemność kosza do pieczenia – 5 litrów co równa się 8 porcjom i bardzo się cieszę bo przy 6 (zaraz 7) osobowej rodzinie jak nasza jest najlepszą opcją ⭐️Kosz można myć w zmywarce ⭐️smaży nawet o 82% szybciej niż zwykły piekarnik i pjemnik z blaszką można myć w zmywarce ⭐️oszczędza energię o 48% w porównaniu do tradycyjnego piekarnika co osobiście uważam za super z punktu widzenia i ekonomicznego i ekologicznego Pełna recenzją jak również 18 dań które w nim przygotowałam na blogu https://www.dorotasmakuje.com/2024/01/frytkownica-beztluszczowa-satisfry-russell-hobbs-recenzja/ #TASTErzy #KlubTASTErow #MojeGotowanieTASTErzy #airfryer reklama #jedzenie #frytki #dieta #zdrowie #beztłuszczu

♬ original sound – ur mom <3

reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to