Dzień dobry!
Dzisiaj uświadomiliśmy sobie, że już pierwszy miesiąc wakacji za nami.
Równo 30 dni temu dzieci zdały ostatnie egzaminy w edukacji domowej.
Czas szybko leci!
Nudy jednak nie ma!
W ciągu roku, kiedy bezczas panuje u nas spowodowany również nauką podpowiadam im by zapisywali swoje pomysły na spędzanie wolnego czasu do wykorzystania w wakacje i to fajnie się sprawdza.
U nas jednak i tak na pierwszym miejscu czytelnictwo kwitnie, zwłaszcza kiedy przychodzą nowości książkowe a już szczególnie ulubione komiksy.
I tu mój syn chciał przedstawić wam nowości majowe od wydawnictwa Egmont – zapraszam do obejrzenia filmiku z TikTok.

 

Mój pierwszy komiks 5+ Mały Ptyś i Bill – Domki
To trzeci tomik humorystycznej serii dla najmłodszych czytelników. Poznajemy wesołe przygody chłopca Ptysia i jego ukochanego spaniela Billa, kiedy jeszcze byli bardzo mali.

 

Komiksy są super! Ptyś i Bill – Kłopoty z Billem
Następny zbiór humorystycznych opowieści zarówno dla dzieci, jak i dorosłych o chłopcu Ptysiu i jego szalonym psie Billu. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: „Ptyś i Bill rozrabiają”, „Kumple są najważniejsi” oraz „Kłopoty z Billem”.

 

Nauka z komiksem. Galaktyki i planety – Podbój Kosmosu
Obejmuje zabawny komiks o przygodach postaci znanych z filmów Disneya, zawierający fakty naukowe, a na dodatkowych stronach znajdują się teksty bardziej szczegółowo omawiające treści naukowe zawarte w komiksie.

 

Klasyczne baśnie Disneya. Księga dżungli
Komiksowa adaptacja wspaniałej filmowej opowieści.

 

Lucky Luke. Kid Lucky. Kid i inne dzieciaki
Piąty album z krótkimi historyjkami o dzieciństwie najsławniejszej z komiksowych legend Dzikiego Zachodu.

 

Emma i Wioletta. Romeo i Julia
Wioletcie idzie coraz lepiej w Szkole Opery Paryskiej, a pod koniec roku staje przed pewną niespodziewaną szansą. Tymczasem Emma wraz z przyjaciółmi z grupy poznaje kolejne techniki taneczne, które mają im pomóc w udanym występie w zbliżającym się turnieju hip-hopowym.

 

Adaptacje literatury. Księga dżungli oraz Quo vadis
Wspaniałe komiksowe wydania klasycznych dzieł literackich dla dzieci.

 

 

#ksiazkidladzieci #książka #książki #books #bookstagram #book #bookstagrampl #dzieci #czytam # #ksiazki #egzemplarzrecenzencki #czytambolubie

 

 

@dorotasmakuje

Dzień dobry! Dzisiaj uświadomiliśmy sobie, że już pierwszy miesiąc wakacji za nami. Równo 30 dni temu dzieci zdały ostatnie egzaminy w edukacji domowej. Czas szybko leci! Nudy jednak nie ma! W ciągu roku, kiedy bezczas panuje u nas spowodowany również nauką podpowiadam im by zapisywali swoje pomysły na spędzanie wolnego czasu do wykorzystania w wakacje i to fajnie się sprawdza. U nas jednak i tak na pierwszym miejscu czytelnictwo kwitnie, zwłaszcza kiedy przychodzą nowości książkowe a już szczególnie ulubione komiksy. I tu mós syn chciał przedstawić wam nowości majowe od wydawnictwa Egmont: Mój pierwszy komiks 5+ Mały Ptyś i Bill – Domki To trzeci tomik humorystycznej serii dla najmłodszych czytelników. Poznajemy wesołe przygody chłopca Ptysia i jego ukochanego spaniela Billa, kiedy jeszcze byli bardzo mali. Komiksy są super! Ptyś i Bill – Kłopoty z Billem Następny zbiór humorystycznych opowieści zarówno dla dzieci, jak i dorosłych o chłopcu Ptysiu i jego szalonym psie Billu. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: „Ptyś i Bill rozrabiają”, „Kumple są najważniejsi” oraz „Kłopoty z Billem”. Nauka z komiksem. Galaktyki i planety – Podbój Kosmosu Obejmuje zabawny komiks o przygodach postaci znanych z filmów Disneya, zawierający fakty naukowe, a na dodatkowych stronach znajdują się teksty bardziej szczegółowo omawiające treści naukowe zawarte w komiksie. Klasyczne baśnie Disneya. Księga dżungli Komiksowa adaptacja wspaniałej filmowej opowieści Lucky Luke. Kid Lucky. Kid i inne dzieciaki Piąty album z krótkimi historyjkami o dzieciństwie najsławniejszej z komiksowych legend Dzikiego Zachodu. Emma i Wioletta. Romeo i Julia Wioletcie idzie coraz lepiej w Szkole Opery Paryskiej, a pod koniec roku staje przed pewną niespodziewaną szansą. Tymczasem Emma wraz z przyjaciółmi z grupy poznaje kolejne techniki taneczne, które mają im pomóc w udanym występie w zbliżającym się turnieju hip-hopowym. Adaptacje literatury. Księga dżungli oraz Quo vadis Wspaniałe komiksowe wydania klasycznych dzieł literackich dla dzieci. #ksiazkidladzieci #książka #książki #books #bookstagram #book #bookstagrampl #dzieci #czytam #ksiazki #egzemplarzrecenzencki #czytambolubie

♬ Let’s go – Official Sound Studio