Dzień dobry!🎄
Pod choinką u nas jak zawsze znalazło się wiele pięknych książek, które teraz namiętnie i rodzinnie czytamy.🎁
Bardzo się cieszę, że dzieci zadowolone są z takich prezentów, że starsze chowają się w swoich pokojach i czytają 🙂 a młodsze przybiegają do nas z książeczkami.

Cały dzień spędziłam dzisiaj z moją trzylatką i moim roczniakiem na oglądaniu, czytaniu i wąchaniu tych oto super książeczek ♥

 

Pachnące książki – bardzo ciekawa propozycja dla maluszków poznających świat.

 

 

 Kolejne w naszej kolekcji książki z serii Akademia Mądrego Dziecka Wydawnictwa Harper Kids, którą bardzo lubimy.

Obejrzyjcie wszystkie zdjęcia by zapoznać się z książeczkami 🥰

Cieszę się, że mam na stanie jeszcze dwójkę maluszków korzystających z takich twardostronicowych serii, bo mam usprawiedliwienie dla kolejnych pozycji w naszej biblioteczce 🙂

W tamtym roku jako pierwsze w naszej kolekcji znalazły się „Pierwsze zapachy”, „Ogród” i „Mój dzień”, ostatnio zawitały u nas „Owoce”, „Na targu” i „Zapachy świata”.

MOJA PACHNĄCA KSIĄŻECZKA Z KOLORAMI
Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy.
Wzmocnione strony są grube, zapewniają wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne.

Myślę, że przypadną do gustu również rodzicom wspierających rozwój dziecka, edukujących dziecko i po prostu bawiących się z dziećmi.