Cześć kochani!

Witam was serdecznie w nowym wpisie książkowym.

Czytając mojego boga zapewne wiecie jak wielką miłością darzę książki i jak bardzo tę miłość chciałabym przekazać moim dzieciom. I muszę przyznać tutaj bez fałszywej skromnośći, że odnoszę na tym polu sukcesy. Moje starsze dzieci – nastolatki kochają czytać a dwójka maluszków bez przerwy sama kartkuje książeczki lub przybiega by im poczytać.

Miłości do książek trzeba uczyć dzieci od najmłodszych lat.

Warto na początku podsuwać im tekturowe książeczki, takie o które nie boimy się, że zostaną zniszczone. Z czasem fajnie jest wyszukiwać i urozmaicać dzieciom lektury, które oczywiście oprócz treści, będą miały inne ciekawe dodatki, gdzie maluszki będą rozwijały tez manualne zdolności a przy okazji książka będzie wzbudzać ich zaciekawienie.

Dzisiaj chciałam pokazać wam książki z registrami, które ukazały się ostatnio w wydawnictwie Harper Kids.

 

Wyjątkowe w formie kartonowe książki dla fanów seriali.
Teksty w książeczkach są proste i zrozumiałe dla dzieci.
Duża czcionka ułatwia naukę liter, a w przypadku dzieciaków, które rozpoznają już zapisane wyrazy – pierwsze próby samodzielnego czytania.
Mocne, kartonowe strony wytrzymają wiele dziecięcych eksperymentów, a dzięki zaokrąglonym rogom książki są dla malucha bezpieczna.
Duży format i wyraźne, przemawiające do wyobraźni młodego czytelnika ilustracje pozwolą wykorzystać książeczki na różne sposoby – można je czytać albo tylko oglądać.
Można też zgadywać, kogo opisano na poszczególnych stronach. A gdy zgadywanie się znudzi, można szukać na obrazkach szczegółów, liczyć elementy ilustracji, rzeczy w wybranym kolorze i bawić się bez końca.

 

W serii ukazały się dwa tytuły:

Cześć, Tomek! Tomek i Przyjaciele.
Cześć, Bing! Książka z registrami