Biała bluzka i spódnica w panterkę w stylizacji letniej czyli dwa tematy, których do tej pory zupełnie nie podejmowałam.

Wzór panterki podoba mi się, mam kilka sztuk odzieży w takim princie kupionych za grosze w sh, ale jakoś nigdy w sumie nie miałam odwagi go nosić.

Biała bluzka – dla od zawsze symbol apelów szklonych, zakończenia roku i w ogóle uwięzienia w systemie… Niedawno dopiero wyzbyłam się tych skojarzeń i zaczęłam postrzegać ją jako elegancką i świeżą. Cały czas też szukam idealnej.

Postanowiłam podjąć wyzwanie i przełamać ten odważny dla mnie print grzeczną i elegancką bielą.

Mini spódniczkę w pantrerkę połączyłam z białą bluzką o luźnym fasonie z dekoltem w literkę v oraz rozkloszowanymi rękawami.

Całość dopełniłam okularami słonecznymi wygrzebanymi na starociach, które kojarzą mi się z włoskimi gwiazdami filmowymi, torebką listonoszką w naturalnym beżowym kolorze, butami espadrylami na koturnie w panterkę, które kupiłam kilka lat temu na wakacjach we Włoszech i długimi kolczykami (też w delikatną panterkę) zakupionymi na stoisku biżuteryjnym rosmana.

Muszę przyznać, że mimo wcześniejszych obaw, bardzo dobrze się w tej stylizacji czułam, dodatkowo mocno komplementowana przez mojego męża ♥

A wam jak się podoba?

Jaki wy macie stosunek do wzoru panterki i do białych bluzek?

 

#ootd

biała bluzka – Just Fashion Now

spódniczka mini w panterkę – sh

espadryle w panterkę – GianMarcoVenturi

torebka – Nobo Bags

pierścionki – W.Kruk

kolczyki – Eloy

brasoletki – My Nanu

okulary słoneczne – vintage

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to