Witajcie kochani.

W dzisiejszym wpisie chciałam zainteresować was serią wydawnictwa Harper Kids w której znajdują się książki z magnesami.

To propozycja, która polubiły moje dzieci więc chciałam podzielić się nią z wami.

Moje dzieci bardzo lubią wszelkie książki aktywizujące, w których coś się dzieje, porusza, rozkłada czy szeleści. Te książki do których dołączone są małe magnesiki z ulubionymi bohaterami zyskały uznanie.

Czemu? Przede wszystkim, dlatego że mona bawić się nimi podczas czytania. Magnesiki mogą skakać po stronach w trakcie czytania, pokazywać historię, ale mogą ją też zmieniać, uzupełniać i kreować na nowo – wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

W poprzednim wpisie pokazywałam wam już kiedyś książkę Bong z magnesami.

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiaj chciałam przedstawić dwie nowości:

„Masza i Niedźwiedź. Z wizytą w lesie. Książka z magnesami”
Na każdej stronie tej książki czekają znane z serialu Masza i Niedźwiedź miejsca. Przytulny i pełen bibelotów dom misia, uroczy pokój Maszy, polana zamieszkała przez wiecznie głodne Wilki i zielony las zapraszają do zabawy! Do książki dołączono dziesięć magnesów z postaciami. Są wśród nich nie tylko Masza i Niedźwiedź, ale także leśne zwierzaki i czworonożni przyjaciele zamieszkujący podwórko Maszy.


„Tomek i przyjaciele. Akcja ratunkowa. Książka z magnesami”

Na każdej stronie tej książki czekają znane z serialu Tomek i Przyjaciele miejsca. Nowoczesne Centrum Ratunkowe na wyspie Sodor, gwarny port w Rybkowie i piękna nadmorska plaża zapraszają do zabawy!