Cześć witam was serdecznie w kolejnym wpisie książkowym.

Mamy wakacje a właściwie to już ich środek. Dzieciaki na pewno odpoczęły trochę i powoli wkrada się nuda.

„Mamo nudzi mi się…” Brzmi znajomo?

Zapraszam zatem na przegląd wakacyjnych rysowanek i naklejanek – nowości wydawnictwa Harper Kids.

 

 

 

Książka do wyklejania

To naprawdę super seria!

Wszystkie dzieci mniejsze i większe uwielbiają naklejki. U mnie przodownikiem stadka jest moja trzylatka, która przez długi czas potrafi się bawić właśnie naklejkami. Dać takiej naklejki to gwarancja, że przez pół godziny zajmie się sama właśnie nimi, na czym zawsze zyskuje mama w swoich licznych obowiązkach 🙂

„Książka do wyklejania” to zupełnie nowy wymiar zabawy z naklejkami!
Każdą z ośmiu kolorowych stron z fantastyczną scenerią można uzupełniać na swój sposób, za każdym razem inaczej, w zależności od pomysłowości i wyobraźni małego czytelnika.
Dołączone do książki naklejki wielokrotnego użytku i specjalny papier pomogą wypełnić strony na których przeniesiemy się do świata ulubionych bajek : Muminków, My Little Pony czy bohaterów Cocomelon. Uzupełnianie scen naklejkami to świetna zabawa, która daje satysfakcje płynącą z samodzielnego komponowania ilustracji, a przy tym rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka.

 

W tej serii ukazały się tytuły:

  1. Cocomelon
  2. Dolina Muminków
  3. My Little Pony

 

 

 

 

 

 

 

Moja pierwsza książeczka. Kolorowanka i zadanka

Tą serię polubiła też bardzo moja trzylatka. Chociaż lubi te książeczki robić według własnego klucza i pomysłu, niekoniecznie według instrukcji 😉

Kolorowanka i zadanka to książka w sam raz dla maluchów, które dopiero odkrywają swoje liczne talenty i zdolności!
Są tu prościutkie łamigłówki ukierunkowane na to, by dać dziecku satysfakcję z wykonanego zadania, a przy okazji przepędzić nudę!
Nieskomplikowane szlaczki, łatwe wyszukiwanki i bardzo proste zadania na spostrzegawczość, a do tego duże i wyraźne obrazki do kolorowania zostały opracowane we współpracy z metodykiem nauczania początkowego.
Pora więc pomóc Bingowi wybrać produkty na śniadanie i uporządkować zabawki na półkach, narysować kratka po kratce portret Flopa i obrysować kredką swoją rączkę w przygotowanej do tego ramce.
Najwyższy czas sprawdzić, co przyśniło się Śpiochowi w trakcie pracy, pomóc Smerfusiowi odnaleźć zagubione zabawki i ozdobić kolorami Mistrzostwa Smerfów w piłce nożnej.
Razem z Karolcią trzeba uporządkować ładunek zgubiony przez spieszące się lokomotywy, zapewnić Gabrysiowi piękne kolory lakieru i pomóc Tomkowi trafić do zajezdni po skończonej pracy.

Towarzystwo bohaterów znanych z ulubionej kreskówki sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza!

 

W serii tej ukazały się tytuły:

  1. Bing
  2. Tomek i przyjaciele
  3. Smerfy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W najnowszej ofercie wydawnictwa Harper Kids znajdziemy też nowe tytuły książeczek z serii o których pisałam wam tutaj wcześniej i które polubiliśmy.

 

Bing. Koloruj i naklejaj
ta prosta kolorowanka z naklejkami to propozycja dla maluszków, które zaczynają dopiero swą przygodę z kredkami i flamastrami.

Bing. Zabawy i zadania z naklejkami
to propozycja dla dzieciaków, które zaczynają dopiero swą przygodę z książeczkami aktywizującymi.

Przygody Misia Paddingtona.
Moje pierwsze zadania do wyklejania. Zawody
pełna prostych łamigłówek i kolorowych naklejek! Z wykonaniem zadań poradzą sobie nawet młodsze dzieci