Czy wy też tak macie, że wasze dzieci niekoniecznie podzielają waszą miłość do ulubionych postaci z dzieciństwa?
Jako dziecko uwielbiałam Smerfy i bajkę i postacie. Moje starszaki w ogóle nie zainteresowały się nimi mimo moich prób 😉 Zobaczymy jak będzie z młodszymi 😄

🔰 „Smerfy Nowa kolekcja bajek” Wydawnictwo Harper Kids
Nowa kolekcja bajek to pięknie ilustrowane zbiory opowiadań. Niewielki format, mnóstwo ilustracji i dużo czytania zarazem! To seria dla młodszych czytelników, podarowaliśmy je ostatnio na urodziny mojej trzylatce.

W serii ukazały się zbiory opowiadań o ulubionych bohaterach bajek dla dzieci: Masza i Niedźwiedź, Paddington, Cleo i Cuquin. Nasza kolekcję powiększyły bajeczki o Smerfach.

Smerfy. Nowa kolekcja bajek. Nowe przygody
Autor: Marta Stochmiałek
Ilustrator: Peyo
Oprawa: twarda
Objętość: 128 stron
Format: 200×223
Cena z okładki: 34,99
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 27.04.2022

Nowe, niepublikowane dotąd opowieści prosto z wioski wesołych smerfów! Czy Ciamajda poradzi sobie w kuchni lepiej niż w trakcie niesamowitej ucieczki z rąk Gargamela i jego wiernego kota Klakiera?

Co przydarzyło się nosowi Lalusia i co wydarzy się, gdy mieszkańcy wioski postanowią przygotować specjalny żart dla Zgrywusa?

Pomysłowe smerfy, które potrafią wyjść cało nawet z największych tarapatów, czekają w książce pełnej fantastycznych przygód.

Opowiadania o życiu smerfów zawarte w zbiorze zostały napisane na podstawie odcinków najnowszego sezonu kreskówki i zilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji.

Książka zawiera następujące opowiadania: Wielki nos, Pieluszkowy Tatuś, Sztuka Smerf-Fu, Nowe wcielenie Ciamajdy, Nieśmieszne żarty, Niezdara w kuchni.