Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym dniu miesiąca 🙂

Ostatnio pokazywałam wam zawartość najnowszego pudełko subskrypcyjne Pure Beauty o wdzięcznej nazwie  With Love ♥
Spośród wielu ciekawych produktów, które tam znalazłam i po które bardzo chętnie sięgnęłam, wybrałam dwa – opinią o nich chcę się z wami tu na blogu podzielić.

Dzisiaj pierwszy z nich:

 

 

 

 

 

 

ONLYBIO HAIR IN BALANCE PŁUKANKA OCTOWA NADAJĄCA BLASK I DOMYKAJĄCA ŁUSKĘ WŁOSA

To rozwiązanie dla szorstkich i matowych włosów.
Dzięki niej osiągniesz efekt idealnej gładkości i blasku.
Zawarte w formule octy owocowe pomogą zamknąć we włosie nawilżenie, domykając jego łuskę, zmiękczając go i wygładzając. Formuła ogranicza puszenie i elektryzowanie się włosów.

 

Słuchajcie produkty do włosów idą u nas jak woda, w końcu jesteśmy rodziną wielodzielną, sześcioosobową a to zobowiązuje. Pomijając jednak fakt licznych głów u nas to ja i moja córka nastolatka jesteśmy włosomaniaczkami. Choć mamy zupełnie inne typy włosów – ja bardzo długie, bardzo gęste, raczej dość twarde i toporne plus rozjaśniane. Córka za to włosy bardzo długie ale kręcone, delikatne. Obie stawiamy na świadomą, wieloetapową pielęgnację.

Z przyjemnością więc podjęłyśmy się testowania nowego dla nas produktu, nie używanego wcześniej jakim jest ta płukanka octowa.

Efekt muszę przyznać, ciekawy i naprawdę warto wypróbowania.

Jak używałam płukanki. Otóż co 3-4 mycie, po tym jak umyłam włosy i skalp szamponem a potem same włosy naodżywkowałam i spłukałam to polewałam włosy właśnie tą płukanką.  Zgodnie z zaleceniem producenta zostawiałam płukankę na 10 sekund na włosach a potem spłukiwałam. Suszyłam i stylizowałam jak zawsze.

W moim odczuciu włosy stają się bardziej miękkie i sypkie, mniej się puszą.

 

 

 

reklama