Cześć kochani!

Witam was w kolejnym wpisie książkowym!

Wakacje się kończą, sierpień się kończy – jak dla mnie zdecydowanie za szybko (choć na edukacji domowej mamy bite 4 miesiące wakacji). Nie chcę jeszcze jesieni, lato mogłoby nadal trwać!

Wy już gotowi na nowy rok szkolny i na jesień?

 

Czy wasze maluszki znają Bluey i Bingo?

Moje dzieciaczki poznały je niedawno oglądając z nimi serial animowany, ale bardzo je polubiły. Mam teraz w domu małych fanów tej kreskówki a co za tym idzie wszelkie tematyczne rzeczy z nimi są jak najbardziej pożądane i na topie!

Nakładem wydawnictwa Harper Kids, ukazały się ostatnio dwie urocze książeczki z tymi bohaterami, które oczywiście są u nas teraz lekturami numer 1 🙂 Widzieliście już je?

 

Ukazały się jako nowości dwa tytuły:

Poznaj Bluey.
Poznaj Bingo

Ta urocze kartonowe książeczki w kształcie pieska to prawdziwa gratka dla fanów serialu Bluey i doskonały pomysł na prezent! W środku znalazły się fakty, ciekawostki i zabawne informacje na temat suczki Bluey, w polskiej wersji opowieści znanej także jako Blue. Jakie są ulubione zajęcia Blue? Z kim lubi się bawić? Jaki ma charakter, a może… charakterek? Duże litery, prościutki tekst napisany krótkimi zdaniami i arcyzabawny klimat kreskówki, które podbiła serca nie tylko maluchów – to wszystko czeka na ciebie w tej fantastycznej książeczce. W serii ukazała się także kolejna książka w kształcie pieska – poświęcona młodszej siostrze Bluey, Bingo.