Witajcie kochani w ten grudniowy weekend.

Dzisiaj chciałam zadać wam kilka pytań? Jaki był wasz ulubiony kolor w dzieciństwie? Jaki jest wasz ulubiony kolor teraz? Czy nosicie ubrania w swoim ulubionym kolorze?

Moim ulubionym kolorem kiedy byłam dzieckiem był żółty. Wtedy wiele rzeczy wybierałam właśnie w tym kolorze, również ubrania. Mój styl ubierania oczywiście ewoluował przez te wszystkie lata i etapy życia, jednak przez długi czas, zapewne z powodu kompleksów to właśnie kolor czarny stał się tym w którym wybierałam ubrania. Czy mogłabym o nim powiedzieć, że to teraz mój ulubiony kolor? Z pewnością nie, choć uważam, że jest elegancki. Czy zatem odważyłabym się ubrać kolor żółty? Tak! W końcu tak!

Zobaczcie jaką sukienkę wybrałam w sklepie Pradlo.pl

Oto sukienka o nazwie Matiria w pięknym kolorze. Elegancka i prosta w swoim kroju z pewnością świetnie sprawdzi się na eleganckie okazje jak komunie, wesele, będzie dobra do pracy czy do kościoła a także do teatru czy na randkę. Ma średniej głębokości dekolt w kształcie litery V, delikatne odcięcie w talii i jest lekko drapowana z lewej strony. Ma krótki rękawek, co bardzo lubię.

A dzisiaj pozowałam w sukience z kawałkiem mojej kolekcji roślin doniczkowych, które są ostatnio moją pasją. Macie w domu rośliny? Która z nich jest waszym ulubieńcem?

 

 

Sukienka Pradlo.pl

Bransoletka Pandora

Pierścionek W.Kruk

Kolczyki Shopee

Buty Graceland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerem wpisu jest sklep Pradlo.