Cześć kochani!

Witam was serdecznie w te wakacyjne dni!

Sierpień witałam razem z nowym boxem Pure Beauty o wdzięcznej nazwie Enjoy the Sunshine

Dzisiaj przychodzę do was z moją opinią o kosmetyku z pudełka, który przez ten miesiąc używałam.

 

PURE BEAUTY – Enjoy the Sunshine

 

Znalazłam w nim:

 

 

BIOKAP BELLEZZA MASKA REGENERUJĄCO – NAPRAWCZA

 

67,90 zł – 200 ml

 

Skuteczna. Intensywna. Odżywcza. Tak działa regeneracyjno-naprawcza maska BIOKAP. Przeznaczona jest głównie dla bardzo wysuszonych i zniszczonych włosów.

Zawiera hydrolizowaną fitokeratynę z ryżu, która zachowuje się podobnie do naturalnie występującej keratyny – wypełnia włókna włosowe, wzmacniając trzon włosa i przeciwdziałając rozdwojonym końcówkom. Fitokeratyna wnika głęboko we włosy i rekonstruuje pierwotną strukturę włosa, dzięki czemu odzyskują miękkość, nawilżenie i blask. Ceramidy roślinne z oliwy z oliwek i olejek ze słodkich migdałów pomagają odbudować zniszczone końcówki oraz dają silnie odżywczy efekt dla całych włosów. Najlepsze efekty uzyskuje się wraz z użyciem szamponu rewitalizująco-naprawczego BIOKAP. Odżywcza maska Biokap ​​to intensywny zabieg na suche, zniszczone, łamliwe i rozszczepione włosy. Bogata w składniki roślinne sprawia, że włosy staja się jedwabiście błyszczące.

 

zastosowanie produktu: Po umyciu włosów szamponem, nałożyć niewielką ilość produktu na całej długości włosów i końcówkach. Pozostawić na 2 min i dokładnie spłukać

 

 

 

Obietnice producenta vs Moje odczucia:

 

Skuteczna  – całkiem nieźle jest skuteczna muszę przyznać

Intensywna – tak, nie trzeba dużo produktu

Odżywcza – czy perspektywie czasu odżywi moje włosy to zobaczymy

dla bardzo wysuszonych i zniszczonych włosów – myślę ze nieźle się tu sprawdzi

​​to intensywny zabieg na suche, zniszczone, łamliwe i rozszczepione włosy – tak to niezła maska!

Bogata w składniki roślinne sprawia, że włosy staja się jedwabiście błyszczące – lepiej wyglądają to fakt ale czy jedwabiście? nie wiem…

 

Podsumowując:

Bardzo mi się ta odżywka spodobała. Ładnie pachnie, świetnie nawilża włosy, ujarzmia – nie puszą się, dobrze wyglądają. Ja jestem na tak i polecam.