Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym książkowym wpisie.

Dzisiaj przychodzę z książką Sylvi Congost „Pokochaj siebie. Jak zbudować dobrą relację z samym sobą”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Znak.

Już sama okładka mnie urzekła. Mówi się, by nie oceniać książki po okładce, ale ta sprawiła, że po prostu chciało mi się sięgnąć po ten poradnik.

Dużo się teraz mówi o samoakceptacji, poczuciu własnej wartości, ukochaniu swojego wewnętrznego dziecka, oswojeniu swoich lęków, poznaniu i nazwaniu swoich emocji, wyznaczaniu granic, zdrowym egoizmie.

Znane są wam przynajmniej te hasła? A może znacie swoje braki, słabe strony i nad nimi pracujecie, staracie się zaopiekować sobą?

Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Mówi się, że radosna kobieta to piękna kobieta. Pracujecie nad swoim ja? Staracie się odpowiadać same na swoje potrzeby? Dać sobie chwilę wytchnienia? Mieć czas na odpoczynek?

Polecam wam tą książkę – świetni w prowadzi za rękę w tej tematyce!

Pokochaj najważniejszą osobę w swoim życiu – siebie! Lubisz spędzać czas sama? A może potrzebujesz drugiej osoby, żeby czuć się dobrze?

Silvia Congost jest ekspertką od zdrowych relacji, psycholożką specjalizującą się w obszarach samooceny, zależności emocjonalnej i konfliktów w związkach. Z uwagi na własne doświadczenia – udało jej się uwolnić z toksycznego związku – jej największą pasją jest pomaganie innym w zrywaniu więzi z destrukcyjnymi osobami oraz w budowaniu poczucia własnej wartości i uczenie, jak tworzyć zdrowe relacje. Jest autorką dziewięciu bestsellerowych poradników.