perfumy


Uwielbiam zapachy i nie jestem typem osoby, która wierna jest jednemu zapachowi do końca.

Lubię na sobie zapachy kojarzące się z jedzeniem: balsam o zapachu czekolady, krem do twarzy marchewkowy, maseczka miętowa, woda toaletowa truskawkowa i nie przeszkadza mi zupełnie, że czasem pachnę jak podwieczorek czy kolacja.

Kupując perfumy decyduję się raczej na świeże, cytrusowe nuty (nie znoszę ogórkowych i melonowych), czasem kwiatowe, a czasem mocne, korzenne, ciężkie.

Jestem z tych osób, które używają perfum ze względu na nastrój danego dnia. Mam też inne perfumy na czas wiosenno – letni i na czas jesienno – zimowy.

Kupując perfumy staram się je wcześniej kilka razy powąchać i przetestować, bo nie jestem w stanie nosić na sobie zupełnie nie trafionych zapachów (te, często też wywołują u mnie migreny).

Chciałam pokazać Wam moje dwa ostatnie nabytki kupione wiosną w sporej promocji 2 za 1 chyba z okazji dnia kobiet czy innego święta (pokazywałam wam je wtedy na moim InstaStory). Nie są jakieś ogromne nowości na rynku.

Ciekawa jestem czy je znacie i jakie macie zdanie na ich temat. Jaki rodzaj zapachów lubicie? Lubicie zapachy kojarzące się jedzeniem czy zdecydowanie nie?

CK Eternity Purple Orchid woda perfumowana

Kwiatowo – cytrusowo – drzewna kompozycja.

Na początku czujemy lekkie kwiatowe i owocowe nuty, potem jak zapach się rozwija czuć jest moje ukochane frezje, ale też orchideę w końcu nuty drzewne i piżmo.

Zapach dość długo się utrzymuje, jest elegancki, klasyczny, intrygujący.

Używam go w chłodniejsze dni i wieczorami.

CK Eternity

CK ONE Summer

Zapach orzeźwiający, świeży – z kolekcji wakacyjnej 2016r.

Ten zapach nie jest zbyt intensywny ani długotrwały, ale jego lekkość jest idealna na wiosenne i letnie dni.

Jako początkowe nuty wyczuwamy cytrusy, jabłko, imbir, potem jałowiec i gardenię by w końcu poczuć nuty cedru i mchu.

Jest to woda toaletowa typu unisex.

CK One