
Cześć!
Witam was serdecznie w kolejnym wpisie książkowym.
„Mała Agentka i wielki wyścig” autorstwa Sławomira Czajkowskiego to fascynująca książka dla młodych czytelników, która łączy w sobie elementy przygody, tajemnicy i miłości do zwierząt. Główna bohaterka, Maja, jest szefową tajnej psiej organizacji, której celem jest pomoc zwierzętom w potrzebie. Książka wciąga od pierwszych stron, oferując dynamiczną fabułę pełną emocji i humoru.
Jednym z największych atutów książki jest jej zdolność do angażowania młodych czytelników w świat pełen przygód i wartościowych przesłań. Historia o uwolnieniu wyścigowego konia Flesha pokazuje, jak ważne są współpraca, odwaga i determinacja. Postacie, takie jak Maja i Tola, są inspirujące i łatwe do polubienia, co czyni tę książkę doskonałą lekturą dla dzieci, które kochają zwierzęta i marzą o niezwykłych przygodach.
Książka jest również pięknie ilustrowana, co dodatkowo wzbogaca doświadczenie czytelnicze. To pierwszy tom serii, co oznacza, że młodzi czytelnicy mogą oczekiwać kolejnych emocjonujących przygód w przyszłości. „Mała Agentka i wielki wyścig” to idealna propozycja dla miłośników koni i psów, zwłaszcza rasy Jack Russel Terrier, oraz dla tych, którzy cenią sobie wartościowe i angażujące historie.





Podobaja mi się twoje propozycje !
Brawo ❤️ i udanego weekendu życzę ❤️
super ❤️Miłego wieczoru