Cześć kochani!

Witam was serdecznie w kolejnym wpisie urodowym i witam was w Adwencie!

Jak wasze przygotowania do świąt? Choinka ubrana? Pierniczki upieczone? Menu na święta przygotowane? Już coraz bliżej do tych magicznych dni!

Do świąt coraz bliżej a tym roku to odliczanie umila mi wspaniały, kosmetyczny Kalendarz Adwentowy Christmas Time Pure Beauty.
Codziennie otwieram nowe okienko na moim tiktoku i pokazuję jaki danego dnia był w kalendarzu kosmetyk.
Oczywiście pełne zestawienie wszystkich kosmetyków zamieszczę tutaj, zaraz po tym jak zakończę swoją przyjemność i otworzę wszystkie okienka, ale zapraszam na tiktoka by być na bieżąco.

A dziś przychodzę do was z moją opinią o podkładzie do twarzy Profusion Cosmetics Fill Good Skin, który to krył się w okienku nr 10 i który od 10 grudnia właśnie mam przyjemność testować na mojej twarzy.

Filmik, który zamieściłam na tiktoku z otwierania tego okienka podpinam wam też tutaj na samym dole tego wpisu.

 

 

 

PROFUSION COSMETICS

Feel Good Skin podkład do twarzy

cena sugerowana 51,99zł / 55g

w boxie produkt pełnowymiarowy

 

Opis producenta: Podkład do twarzy o satynowym wykończeniu z kwasem hialuronowym i filtrem SPF15, który chroni i nawilża Twoja skórę, pozwalając jej lśnić naturalnym blaskiem.
Warto wiedzieć, że … Profusion Cosmetics to marka, która rozpoczęła swoją działalność w Los Angeles 25 lat temu i rozszerzyła ją na międzynarodową skalę w 2016 roku. Jej misją jest dostarczanie wysokiej jakości kosmetyków w przystępnych cenach początkującym wizażystom z całego świata.

Produkt wegański. Nie testowany na zwierzętach.

 

 

Moja opinia:

Pierwszy raz zetknęłam się z tym podkładem i z tą firmą też, więc bardzo się ucieszyłam z tego produktu. Lubie poznawać nowe marki i testować nowe produkty.
Makijaż wykonuję praktycznie codziennie bo lubię, nie dlatego że muszę ponieważ jestem tą szczęściarą, że mając wolny zawód i pracując też na rzecz rodziny, wykonują swoje obowiązki z domu.
Jednak tak jak mówię, z wiekiem lubię ładnie wyglądać bo wtedy lepiej się czuję a dzięki temu i dzień jest fajniejszy.
Makijaż, który wykonuję nacodzień to nie jakiś sceniczny look, raczej dość minimalistyczny, jednak podkład jest tym produktem, którego używam codziennie.

Ten podkład od razu spodobał mi się wizualnie, ma bardzo ładne, wręcz eleganckie opakowanie.

Otrzymałam ten podkład w kolorze Fair 1 – warm yellow i bardzo mi podpasował – lubię jasne kolory podkładów o żółtych tonach (nie lubię w podkładach tonów różowych). Nie ciemnieje na cerze w ciągu dnia.

Podkład ma taką „suchą” formułę i po rozsmarowaniu na twarzy dość szybko zasycha, nie zostawia smug.

Ja zaczynam od nałożenia na wypielęgnowaną twarz bazy pod makijaż, potem rozsmarowuję podkład dłońmi a potem wklepuję zwilżoną gąbeczką. W kolejnym kroku lekko pudruję.

Podkład jest dość kryjący i myślę, że nakładając kilka warstw fajnie można sobie nadbudowac krycie jeśli tego potrzebujemy.

Dość długo się ładnie trzyma – nie jest to na pewno cały dzień, ale kilka godzin jak najbardziej.

Podkład delikatnie się wyświeca po kilku godzinach, ale mi to nie przeszkadza bo ostatnio lubię taki rozświetlony look.

Ja się z nim polubiłam! Polecam.

 

 

 

 

 

 

#reklama #kalendarzadwentowy #purebeauty