Witam was serdecznie w kolejnym wpisie urodowym!

Dzisiaj chciałam się z wami podzielić moją opinią dotyczącą kosmetyku, który w ostatnim miesiącu miałam możliwość testowania dzięki Klubowi Recenzentek Wizaż.

 

NIVEA Q10 SERUM PRECYZYJNY WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK
Opis producenta:

W jego formule zawarto Czysty Koenzym Q10 i Peptydy Bioxifill® – składniki, które działają przeciwstarzeniowo. Przenikają one głęboko przez 10 warstw skóry, aby stymulować produkcję kolagenu i wypełniać uporczywe zmarszczki od wewnątrz.
Udowodniona skuteczność w redukcji uporczywych zmarszczek:
1. W zaledwie minut redukuje widoczność drobnych linii mimicznych i zmarszczek, tworząc nawilżający film na powierzchni skóry,

2. W 4 tygodnie wypełnia i wygładza zmarszczki na czole, w okolicy oczu i ust oraz bruzdy nosowo-wargowej. Widocznie redukuje uporczywe zmarszczki o 50%,

3. Jest idealnie dopasowane do wszystkich typów skóry.

 

 

Moja opinia:

Bardzo byłam ciekawa tego serum nazwanego precyzyjnym wypełniaczem zmarszczek.

Z jednej strony ja nie wierzę w to by jakiekolwiek kremy, sera czy inne kosmetyki mogły zlikwidować zmarszczki, co innego nawilżyć, wypielęgnować, ujędrnić, poprawić koloryt i blask a co innego wyprasować zmarszczki. A jednak ta nazwa zrobiła robotę bo wzbudziła moją chęć przetestowania go.

Po pierwsze super opakowanie – malutkie, zgrabne, z fajnym precyzyjnym zakończeniem.

Bezzapachowe, silikonowe w konsystencji.

Dobrze się je rozprowadza na skórze, skóra staje się wygładzona i z takim lekkim jakby poślizgiem.

Od razu mi się to skojarzyło z bazami pod podkład silikonowymi i rzeczywiście – tutaj serum super mi się sprawdzało. Jeśli miałam skórę przesuszoną, z odstającymi skórkami, albo niedoskonałościami – serum robiło robotę – sprawiało, że podkład nie osadzał się w tych miejscach i nie podkreślał ich fatalnego stanu.

Co do likwidowania zmarszczek – niestety, nic się nie zadziało, zmarszczki jak były tak są, jednak posmarowane serum były mniej widoczne po nałożeniu podkładu, bo pokład nie osadzał się w zmarszczkach.

Podsumowują za redukcję zmarszczek ocena niedostateczna a za bycie bazą pod pokład dobra czwórka.