Cześć! Witam was serdecznie!

Dzisiejszy wpis będzie recenzją jednej z moich maszyn – tym razem będzie to sprzęt z sekcji beauty.

Jak każda kobieta, lubię ładnie wyglądać!

Zawsze też lubiłam dbać o siebie na tyle ile potrafiłam, jednak i tu lubiłam się rozwijać, czytać o różnych metodach rodzimych i zaczerpniętych z innych kultur i wypróbowywać na sobie różnego rodzaju porady urodowe.

Po 35 roku życia moja dojrzała skóra zaczęła mieć więcej potrzeb, stała się wymagająca, często przesuszona, zaczęłam zauważać pierwsze zmarszczki. Odpowiadając więc na jej potrzeby zaczęłam jeszcze bardziej o siebie dbać. Zwróciłam uwagę na swoją dietę, wdrożyłam pielęgnację wieloetapową.

Zaczęłam też interesować się profesjonalnymi zabiegami, które stymulowały skórę do odnowy, do ładnego wyglądu. Jednak wizyty w salonach kosmetycznych to spory wydatek a często też zwyczajnie nie mogłam sobie na nie pozwolić z powodu braku czasu, mając akurat malutkie dzieci.

Postanowiłam zacząć inwestować więc w urządzenia do pielęgnacji twarzy, które poprawią kondycję mojej skóry w domu. Mam już ich kilka na stanie i chętnie będę tu dzieliła się z wami informacjami o nich, bo mam wrażenie że wiedza, że takie fajne produkty istnieją w ogóle jej mało popularna wśród kobiet!

 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenie do mezoterapii GARETT BEAUTY Magic Skin firmy Garett

 

Urządzenie ma 4 tryby pracy i każdy z nich pełni inne funkcje i ma inne zastosowania dla naszej skóry. Tutaj również sami możemy przekonać się i wybrać to co najlepsze dla naszego, indywidualnego typu skóry.
Poniżej napiszę krótko o każdym z nich.

 

 

 

Elektrostymulacja EMS
To pierwszy z trybów, który uruchamia się po łączeniu urządzenia.
Masaż z elektrostymulacją EMS wykorzystuje prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Jak widzę, takie elktrostymulację mają teraz bardzo wiele zastosowań i w medycynie i w kosmetologii i w terapiach, rehabilitacjach czy ćwiczeniach fit.
Zastosowanie go tutaj w kosmetyce, jak podaje producent – przynosi wiele korzyści, wśród których znajduje się: zwiększenie elastyczności i napięcia zwiotczałej skóry, a także przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu owal twarzy staję się wyraźniejszy. Dzięki niemu możemy czerpać korzyści z zabiegu mezoterapii bezigłowej, nie wychodząc z domu.

 

 

 

 

 

Funkcja radiofrekwencji RF
Promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych również może pozytywnie wpływać na cerę. Korzystam z funkcji radiofrekwencji RF urządzenia do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Magic Skin, aby rozgrzać skórę, a tym samym stymulować ją do regeneracji kolagenu. Dzięki temu ujędrniamy i rozjaśniamy cerę, a także zredukujemy zmarszczki oraz blizny. Ta funkcja ma przywrócić twarzy blask i elastyczność, poprzez ten zabieg kosmetyczny.

 

 

 

Terapia fotonowa
Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Magic Skin jest również wyposażone w lampę LED, co pozwala na wykorzystanie fototerapii w domowej pielęgnacji skóry twarzy. W ramach tej funkcji do wyboru masz dwa kolory światła. Barwa czerwona wspomaga regenerację, rozjaśnia cerę i zmniejsza widoczność naczynek, a także usuwa drobne zmarszczki oraz stymuluje produkcję kolagenu. Natomiast światło niebieskie przyczynia się do redukcji ilości sebum i bakterii, skutecznie oczyszczając cerę (szczególnie przydatne dla cery trądzikowej).

 


Krioterapia
Jeżeli masz delikatną skórę, funkcja zimnego kompresu na pewno się przyda. Zabieg mezoterapii bezigłowej może wywołać dyskomfort, a także spowodować podrażnienia, szczególnie gdy masz delikatną cerę. Opcja krioterapii skutecznie zapewnia natychmiastową ulgę i przynosi głębokie odprężenie po sesji korzystania z innych funkcji urządzenia. Dzięki temu z zabiegu mezoterapii bezigłowej mogą korzystać osoby z niemal każdym rodzajem cery.

 

 

 

 

Ciepły kompres
Gorący kompres niezwykle skutecznie otwiera pory. W ten sposób pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry. Po zastosowaniu tej funkcji wystarczy, że umieścisz w urządzeniu Garett Beauty Magic Skin wacik nasączony płynem do demakijażu lub innym preparatem oczyszczającym, po czym możesz dokładnie umyć twarz, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Opcja umożliwia również odpowiednie przygotowanie skóry do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, aby przynosiły jeszcze lepsze efekty.

 

 

 

Wibracje soniczne
Wykorzystanie technologii wibracji sonicznych przyczynia się do skutecznego oczyszczenia skóry twarzy. Funkcja w znaczący sposób poprawia krążenie krwi, a także dotlenia cerę. Dzięki temu substancje aktywne znajdujące się w kosmetykach szybciej się wchłaniają, docierają głębiej i pozytywnie wpływają na odżywienie skóry. Zastosowanie ultradźwięków umożliwia jeszcze większą efektywność innych opcji urządzenia, a także poprawę wyglądu oraz zdrowia cery już po kilku sesjach.

 

 

 

Timer zmiany miejsca zabiegu
Aby mezoterapia bezigłowa była skuteczna i bezpieczna, należy regularnie zmieniać miejsce poddawane zabiegowi. Urządzenie Garett Beauty Magic Skin nie tylko jest wyposażone w specjalny timer, który po 10 sekundach przypomina o konieczności przesunięcia sprzętu w inny rejon twarzy. Dzięki temu unikasz nieprzyjemnych podrażnień i dyskomfortu, które pojawiają się w razie niepoprawnego wykonania zabiegu pielęgnacyjnego.

 

 

Urządzenie wyposażone jest w kabel USB do ładowania oraz funkcjonalny stojak do przechowywania do.

 

 

Moja opinia:

Używam tego produktu od 2 miesięcy.

Lubię to urządzenie, lubię go używać choć nie wszystkie tryby są przyjemne. Elektrostymulacja EMS czasem zafunduje mi malutki wstrząs jak to przy elektrostymulacji 😉 Za to krioterapia jest wspaniała!
Lubię stosować to urządzenie bo daje mi poczucie, że dbam o sobie, że robię coś dobrego dla swojej skóry teraz i na przyszłość.

Czy zauważyłam spektakularną poprawę? Hmmm trudno by raczej było, bo jeszcze nie mam spektakularnych oznak starzenia. Widzę jednak, że moja skóra wygląda lepiej, jest ukojona, rozjaśniona, wyciszona i wygładzona – i to od razu widać – lepiej trzyma się na niej makijaż, nie „ciasteczkuje się”, nie zbiera, nie roluje, dłużej się trzyma.

Z pewnością to jest urządzenie, które będę używać przez lata.

 

 

 

Partnerem wpisu jest firma Garett.