Cześć kochani.
Dzisiaj chciałam zaprosić was do sklepu z modnymi torebkami Bonafora.pl

Jak wam minął weekend?
Czy was też dziś zaskoczył śnieg? Ogromna jego ilość?
Z jednej strony trudno dziś było wyjechać z posesji, ale z drugiej widząc radość dzieci, sama jej uległam 🙂 Biały grudzień to jest to!
Oczywiście nie obyło się bez wyprawy w ten biały świat z dziećmi, by trochę poszaleć na powietrzu i nacieszyć oczy bielą, przewietrzyć głowę i myśli, odpocząć.
Przy okazji zrobiliśmy małą sesję zdjęciową, bo zdjęcia uwielbiam robić i nie przepuszczam okazji by uwieczniać rodzinę. Od jakiegoś czasu sama też chętnie staję po drugiej stronie aparatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiejszy outfit taki by było ciepło. Puchowa kurtka, szalik, ciepłe buty najlepiej nieprzemakalne i z podeszwą odpowiednią na śnieg a do tego rękawiczki bo przecież trzeba ulepić bałwana.
Jako mama zabieram też torebkę z kilkoma przydasiami, dokumentami i pomadką.

 

 

Kiedyś uwielbiałam duże a nawet ogromne torebki. Zawsze miałam ze sobą książkę do czytania, notes, kilka ciuszków na zmianę dla maluszków i mogłabym tak wymieniać i wymieniać. I tak, duże torby też mam i używam. Jednak od dłuższego czasu przekonałam się jak wygodne są małe torebki listonoszki w której mamy kilka niezbędników. Taka torebka wisi w mojej garderobie zawsze gotowa i zapakowana do wyjścia – na spacer, do sklepu, do kościoła, do lekarza. Właściwie jest ze mną na okrągło. I dlatego, że jest tak bardzo często używana, postawiłam na torebkę dobrej jakości, która wiem że będzie świetnie wyglądać mimo upływu czasu i intensywnego używania.


Mój wybór to Laura Biaggi torebka listonoszka skórzana czarna pszczółka dodatkowo z niebiesko złotym, szerokim, modnym paskiem.

 

 

 

Torebka wyprodukowana we Włoszech, wykonana jest z wysokiej jakości naturalnej skóry w kolorze czarnym.
Ozdobiona jest złotym zatrzaskiem w kształcie charakterystycznej pszczółki.
Pod klapką dwie osobne komory – jedna mała i jedna duża, obie zamykane na suwaki.
W większej komorze znajduje się również kieszonka zamykana na suwak.
Środek torebki wykończono estetycznie podszewką.
Torebka do noszenia na skórzanym pasku z możliwością regulacji długości.

 

 

 

 

 

 

Partnerem wpisu jest firma Bonafora.