Nie poznał szczęścia ten, co nie napił się dziś pysznej kawy 🙂

Wy już po kawce?

Uwielbiam dobra kawę i nie ukrywam, że to pierwszy napój który piję z samego rana.

Mówcie co chcecie o wodzie, o wodzie z cytryną, o zielonych sokach po przebudzeniu.

Pyszna kawa z ekspresu wypita rano z mężem to nasz mały codzienny rytuał na dobre rozpoczęcie dnia i nie – nie chcę go sobie odmawiać 🙂

Wiadomo oczywiście, że kawa kawie nie równa. Ten kto pije ją dla przyjemności zwraca uwagę na jej smak, z czasem docenia też różnorodność tych smaków. Potem przychodzi czas na poszukiwania tych szczególnych odmian, na próbowanie i testowanie i w końcu być może na wybranie swoich ulubieńców. Choć tu osobiście muszę przyznać, że posiadanie kawowych faworytów nie powstrzymuje mnie przed odkrywaniem nowości.

 

 

 

Chciałam dzisiaj polecić wam sklep internetowy Venosa.pl, który został stworzony z pasji do kawy.

 

Tylko przeczytajcie co piszą o sobie:

W poszukiwaniu najdoskonalszego smaku kawy przetestowaliśmy całą gamę produktów. To co najlepsze zamieściliśmy w naszym asortymencie, by każdy mógł się cieszyć doskonałym smakiem kawy i herbaty oraz związanymi z nimi dodatkami. 

W naszym asortymencie: kawa ziarnista, kawa mielona, kawa w kapsułkach, kawa w saszetkach, kawa rozpuszczalna, herbata liściasta oraz herbata ekspresowa, miód naturalny oraz miód naturalny smakowy, syropy, orzechy, owoce suszone, owoce kandyzowane, owoce w syropie, czekolada pitna, czekolada w tabliczkach i inne dodatki.

Jedną z najważniejszych rzeczy w naszym sklepie jest najwyższa jakość sprzedawanych przez nas produktów.
Cały asortyment pochodzi z krajowych dystrybucji, dlatego jesteśmy w 100% pewni dobrej jakości towarów, które sprzedajemy.
Czego możesz się spodziewać po sklepie z kawą venosa.pl?
Produktów dobrych jakościowo, starannie wyselekcjonowanego asortymentu, produktów najlepszych producentów, asortymentu odpowiadającego na wszystkie twoje potrzeby związane z piciem i parzeniem najlepszej kawy i herbaty, wszechstronności zdrowych dodatków. 

Stwórz dzięki naszym produktom najlepsze aromatyczne espresso, aksamitne cappuccino lub wspaniałą late wykończona idealną warstwą pianki.

Zaparz najbardziej aromatyczne naturalne herbaty, których zapach unosi się w całym domu, a całość wypełnij smakami i aromatami wspaniałych rozpływających się w ustach dodatków.

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

 

 

Ja ze swojej strony dodam, że zamawianie u nich to przyjemność.

Przesyłka przychodzi w ekspresowym tempie, starannie i elegancko zapakowana a produkty są świeże i wyjątkowe – naprawdę cieszą oko i podniebienie.

 

Polecam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerem wpisu jest firma Venosa.pl