Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym dniu miesiąca 🙂

Ostatnio pokazywałam wam zawartość najnowszego pudełka subskrypcyjnego Pure Beauty o wdzięcznej nazwie  Rozwitaj ♥
Spośród wielu ciekawych produktów, które tam znalazłam i po które bardzo chętnie sięgnęłam, wybrałam dwa – opinią o nich chcę się z wami tu na blogu podzielić.

Dzisiaj drugi z nich:

 

SHECARE LABORATORIES
SYNBIOTYCZNY TONIK-ESENCJA REWITALIZUJĄCO-NAWILŻAJĄCY

Polecany w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry, jako codzienne aktywne wsparcie w odmłodzeniu naskórka, poprawie jego kondycji, odświeżeniu, przywróceniu promienności i naturalnego blasku.
Łączy aktywną tonizację z efektywną pielęgnacją.

 

 

 

Dziewczyny czy używacie w swojej pielęgnacji toniku?

Mam wrażenie, że to najmniej doceniany kosmetyk pielęgnacyjny. Czemu?

Bo sama przez lata traktowałam go po macoszemu i obchodziłam szerokim łukiem – po prostu nie czułam potrzeby i chęci po sięgania po toniki, byłam jakoś zdania, że nie wnoszą niczego wow dla mojej skóry.

Cóż lata lecą a ja coraz bardziej z upływem czasu świadomie podchodzę do pielęgnacji.

W przeciągu ostatnich kilku lat bardzo zmieniła swoje podejścia do skin care i zmieniłam minimalistyczną rutynę pielęgnacyjną, na świadomą i wieloetapową i zadowolona jestem ze stanu mojej skóry, jej nawilżenia i wyglądu.

Przede wszystkim zaczynam dzień od umycia twarzy produktem do mycia i wodą a po osuszeniu stosuję tonik i to jest ważny punk! Potem idzie serum, krem a nawet dwa i na to filtr przeciwsłoneczny – to jest poranna rutyna. Pamiętajcie przy tym, że pielęgnacja nie kończy nie na linii żuchwy ale na biuście – szczególnie ważne jest dbanie również o szyję i dekolt!

Jako, że polubiłam się z tonikami od kilku lat, to z przyjemnością sięgnęłam po ten produkt właśnie, który znalazłam w najnowszym pudelku Pure Beauty Rozwitaj.

Shecare Symbiotyczny tonik esencja rewitalizująco nawilżający używałam w przeciągu miesiąca ostatniego stosując go dwa razy dziennie – rano i wieczorem a czasem kiedy potrzebowałam dodatkowej pielęgnacji również w ciągu dnia.

Toniku tego używałam również do domowego peelingu kawitacyjnego – który to zabieg bardzo lubię, bo ma super efekty.

Czy zauważyłam odmłodzenie naskórka jak w opisie sugeruje producent – niestety nie, i nie oczekiwałam tego bo wiem, że to niemożliwe.

Tonik ten jednak świetnie sprawdzał się do odświeżenia twarzy i tonizacji a w efekcie mojej całej pielęgnacji twarz i cera zyskała dobrą kondycję i promienny, naturalny blask.

Przyjemnie się stosowało ten tonik.

 

 

 

 

 

 

 

 

reklama