Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym dniu miesiąca 🙂

Ostatnio pokazywałam wam zawartość najnowszego pudełko subskrypcyjne Pure Beauty o wdzięcznej nazwie  With Love ♥
Spośród wielu ciekawych produktów, które tam znalazłam i po które bardzo chętnie sięgnęłam, wybrałam dwa – opinią o nich chcę się z wami tu na blogu podzielić.

Dzisiaj drugi z nich:

 

 

 

 

LASH BROW MASCARA HD PRO

Multifunkcyjny tusz z odżywką stymulujący wzrost rzęs. Tusz nie tylko maluje, ale także pielęgnuje, nawilża i regeneruje nasze rzęsy. Po 4 tygodniach systematycznego stosowania można już zauważyć rezultaty. Intensywna czerń nada spojrzeniu głębi. Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, nie rozmazuje się i nie kruszy.

 

 

Mam długie i gęste rzęsy i dość łatwo sprawić by wyglądały ładnie, dlatego nie mam zwykle jakichś wygórowanych oczekiwań dotyczących tego co mascara robi z rzęsami.
Jednak tusz u mnie musi sprawdzać się w innej kategorii, mianowicie nie podrażniać oczu i nie osypywać się. Jako posiadaczka wrażliwych oczu, bardzo testuję mascary pod tym względem.

Tutaj plus za to, że tusz nie kruszy się i podrażnia wrażliwych oczu.

Muszę przyznać, że dodatkowym atutem tego tuszu są jego właściwości pielęgnacyjne.

Czy widzę efekt stymulacji wzrostu rzęs? Nie, ale może za krótko go używam, natomiast bardzo dobrze czuję się ze świadomością, że malując się nie szkodzę swoim rzęsom a wręcz je pielęgnuję.

Podoba mi się też głęboka czerń tuszu.

 

 

reklama