Cześć!

Witam was w kolejnym wpisie urodowym!

Dzisiaj coś dla ciała i pięknego wyglądu!

Zapraszam na moją szczerą opinię.

Dzięki uprzejmości Klubu Wizaż przez ostatni miesiąc miałam możliwość testowania suplementu diety

Centrum Beauty & Collagen

Opakowanie preparatu w fajnym różowym kolorze zawiera 20 kapsułek i choć są dość pokaźnych rozmiarów to są miękkie i elastyczne i nie było problemu z ich połykaniem.

Preparat ten zawiera kompleks witamin w tym Wit A, biotynę, wit E, wit C, cynk, selen oraz olej z wiesiołka i kolagen. W 1 tabletce ( a łykamy 1 dziennie) mieści się tylko 20% wit A i 50% dziennego zapotrzebowania cynku, ale już wit E, C, Selenu czy biotyny 100% więc nieźle.

Producent zapewnia po 30 dniach zdrową skórę, rozświetloną i w dobrej kondycji, zdrowe włosy, mniej wypadające i zdrowe paznokcie.

Jestem osobą, która lubi suplementację czy to naturalną stosując zioła, warzywa, owoce, super foods czy też właśnie farmakologiczną dlatego chętnie przez 30 dni brałam ten preparat.

I co mogę powiedzieć o nim po tym czasie – największy sukces to poprawa stanu moich paznokci, rzeczywiście się wzmocniły i tu widać różnicę więc polecam w tym zakresie.

Jeśli chodzi o włosy, nie wiedzę tu spektakularnych zmian. Jeśli chodzi o cerę, niestety nadal jest problematyczna, bardzo wysuszona i podrażniona – co prawda mamy teraz najtrudniejszy okres dla cery przez grzanie pomieszczeń i mróz na dworze, no ale nie widzę jednak poprawy, może miesiąc suplementacji to za mało.

Fajnie, że suplement zawiera olej z wiesiołka i kolagen bo cenię sobie te składniki aktywne.

Czy kupię go by używać ponownie? Cena jest dość wysoka bo prawie 40zł za miesiąc kuracji, więc nie wiem.

 

 

Reklama