Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym wpisie książkowym.

Jako, że jesteśmy w Edukacji Domowej to w tym roku rok szkolny skończyliśmy w kwietniu. Z początkiem maja zaczęliśmy wakacje a więc trwa właśnie ich trzeci miesiąc.

Moje starszaki to zapaleni fani gry Minecraft a musze przyznać, że i maluchy patrząc na starsze rodzeństwo już wie co w tym kwadratowym świecie piszczy.

Oczywiście wakacje oznaczają więcej czasu wolnego a to z kolei oznacza więcej możliwości na realizowanie pasji.

Mamy z dzieciakami umowę, że w gry komputerowa grają tylko w soboty, ale od czego są książki właśnie takie jak ta, oczywiście od tego by wypełniać pozostałe dni.

 

„Minecraft. Superkompaktowe konstrukcje” Thomas McBrien, Ilustrator: Mojang

To kolejna odsłona serii książek o niezwykłych miniprojektach, które można zrealizować w Minecrafcie!
Nieważne, czy jesteś nowym, czy doświadczonym graczem, z tym podręcznikiem krok po kroku stworzysz niesamowite budowle – kryjówkę w formie przytulnego igloo na wypadek wizyty w śnieżnym biomie, więzienie rodem z Dzikiego Zachodu, aby poskromić tych, którzy zechcieli łamać prawo i burzyć porządek, tajną bazę ukrytą pod tropikalną wyspą na środku oceanu, a także luksusowy parostatek!
Wszystkie projekty opatrzone są szczegółowymi wskazówkami i diagramami przestrzennymi, każdy z nich ma również określony stopień trudności i podany szacunkowy czas wykonania.
Dodatkowo każdy z budynków nadaje się do tego, aby wprowadzać w nim własne innowacje!
Świat Podstawowy nigdy nie był lepszym miejscem!