Cześć!

Witam was serdecznie w kolejnym dniu czerwca 🙂

Ostatnio pokazywałam wam zawartość najnowszego pudełka subskrypcyjnego Pure Beauty o wdzięcznej nazwie Fantastyczne – uwielbiam je! Każdy box jest rewelacyjny pod względem zawartości!
Spośród wielu ciekawych produktów, które tam znalazłam i po które bardzo chętnie sięgnęłam, wybrałam dwa które szczególnie przypadły mi do gustu i którymi chcę się z wami tu na blogu podzielić.

Dzisiaj pierwszy z nich:

 

 

 

 

ZIELKO PŁYN DO PŁUKANIA EGZOTYCZNY

Bardzo lubię, kiedy w boxie oprócz kosmetyków znajdują się inne produkty np do pielęgnacji domu.

I właśnie tak było w ostatnim pudełku.

Ucieszyłam się kiedy znalazłam w nim płyn do płukania tkanin.

Jak, że mam czwórkę wspaniałych dzieciaczków plus męża to w naszej wielodzietnej sześcioosobowej rodzince dzień bez prania to dzień stracony. Codziennie u nas idzie pranie. Zatem produkty potrzebne do prania schodzą naprawdę bardzo szybko. Produkt był zatem strzałem w 10.

Trochę się go na początku obawiałam, bo nie znałam go jeszcze a mamy w domu alergików z przypadłością AZS, także musiałam przeprowadzić test na pierwszym praniu, czy płyn nie wywoła reakcji alergicznych. Dodam tu jeszcze, że ja zawsze ustawiam jedno płukanie więcej niż jest w programie pralki, właśnie ze względu na ryzyko alergii.

Zatem tutaj mogę napisać, że płyn jest delikatny i nie wywołuje podrażnień co dla mnie jest przepustką do akceptacji go w użytku domowym.

Płyn ma zapach egzotyczny, który jest dość fajny, choć przebija trochę zapach octu.

Na szczęście pranie wysuszone nie ma zapachu octu, ma za to zapach owocowy choć naprawdę bardzo bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny i szybko zapach znika.

 

 

 

Dozowanie:
woda miękka 35 ml płynu
woda średnio twarda 45 ml (nakrętka)
woda twarda 55 ml płynu

 


składniki produktu (INCI)
Fatty acids, C18 unsatd., reaction products with triethanolamine, di-Me sulfate-quaternized, Calcium Chloride, Lanolin, Parfum, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, Geraniol.

 

[reklama]