Cześć kochani!

Witam was serdecznie u mnie.

Dzisiaj chciałam napisać wam i może zwrócić waszą uwagę na fajne miejsce w Warszawie, które jest świetną atrakcją dla dzieci ( i dla dorosłych też!). Wkrótce zaczną się wakacje ( nasze już trwają od miesiąca i chwalę się tym bo lubię naszą Edukację Domową) i z pewnością znajdziecie wtedy czas by wybrać się w fajne miejsca z dziećmi. Może dziś was do tego zainspiruję.

Sama odkryłam Park Trampolin dzięki zaproszeniu, które znalazłam w ostatnim Boxie Pure Beauty Fantastycznie o którym wam tutaj ostatnio pisałam.

 

Park Trampolin mieści się w Warszawie w Al. Krakowskiej 62 w Okęcie Park.

Jak można przeczytać na ich stronie internetowej to park rozrywki dla dzieci od 3 roku życia do … 300kg 🙂

Przed wejściem do parku należy wraz z biletem wykupić specjalne skarpetki z silną powłoką antypoślizgową (jeśli takie macie zabierzcie z domu, nie będziecie dopłacać).

Park Trampolin Warszawa to aż 2500m2 powierzchni na trampolinach oraz innych atrakcjach m.in. na: zjeżdżalni na pontonach, tyrolce, poduszce powietrznej, linie na której można balansować, torach przeszkód w tym Torze Ninja, który pokonują tylko najlepsi 😉

 

Zabawa na trampolinach to świetny trening dla wspierania motoryki, ćwiczeń równowagi i koordynacji. Skakanie poprawia kondycję i dostarcza całej masy pozytywnej energii.

 

Otwarte 7 dni w tygodniu między 10.00 a 21.00.