Ja w Twoim Stylu

fot. Jacek Piątek

  

 

Chciałam się z wami podzielić moją małą radością:)

W czerwcowym numerze Twojego Stylu można znaleźć moje przepisy na Filet z kurczaka z brzoskwiniami i tymiankiem podany z pieczonymi frytkami z marchewki oraz na Smoothie brzoskwiniowe.

Może opowiem krótko jak to się stało, że się tam znalazłam 🙂

Otóż Nestea wprowadza właśnie na rynek nowość Nestea Green Tea Peach, owocowy wariant zielonej herbaty z obniżoną o 30% zawartością cukru dzięki ekstraktowi z liści stewii – produkt skierowany szczególnie do osób dbających o swoją sylwetkę, udowadniając tym samym, że aby uzyskać doskonałą formę na lato nie potrzebujemy wielkich wyrzeczeń, wystarczą drobne zmiany.

Z tej okazji powstała akcja w Twoim Stylu gdzie dwie blogerki dzielą się z czytelniczkami wskazówkami jak bez wyrzeczeń przygotować się do lata.

Dwie blogerki, jedna kulinarna i jedna modowa i dwa podejścia do tematu.

Jedną z blogerek została Fashionelka – Eliza radzi od strony modowej jak wprowadzać drobne modyfikacje do wyglądu, żeby wyglądać dobrze latem, optycznie się wyszczuplić.

Jeśli o stronę kulinarną akcji chodzi – ja zostałam zaproszona do współpracy. Moje zadanie polegało na przygotowaniu kilku autorskich przepisów na proste, smaczne dania, ale przede wszystkim takie, których zjedzenie pomoże wyglądać nam lepiej w zbliżającym się sezonie bikini.

Cały materiał można znaleźć w numerze 6 Twojego Stylu na stronach 78-79.

 

Twój Styl