Ostatnio na Facebooku często dyskutowaliśmy o wyprzedażach, o łupach, które udało się nam nabyć w atrakcyjnej cenie.

Kontynuując temat chciałam Wam podsunąć jeszcze jedna okazję, tym razem książkową.

W Empiku trwa właśnie wyprzedaż  do -80% i można nabyć fajne tytuły m.in z działu kulinariów, poradników, książek dla dzieci czy beletrystyki  np. „Smakowite prezenty” Sigrid Verbert (pisałam już o tej książce przygotowując z niej niezwykle smaczne Marokańskie herbatniki z orzechami) ,

„Smaki Świata” Gavina Baxtera,

„Małe pyszności – ptysie herbatniki, ciasteczka”,

„Czekoladowe słodkości – torty, ciastka, czekoladki”,

Księga kuchni włoskiej

czy „Ujęcia ze smakiem”.

A ofertę tą wypatrzyłam na stronie Cuponation.

To nowa strona internetowa , która zawiera kupony rabatowe, zniżki, oferty i promocje dostępne do zrealizowania w sklepach online. Dostępne tam kupony rabatowe są w 100% darmowe. Portal jest aktualizowany na bieżąco, a wszystkie dostępne kody zniżkowe są sprawdzone. Na stronie Cuponation można również znaleźć najnowsze promocje dostępne w sklepach internetowych,które oferują najkorzystniejsze kupony rabatowe.

Aby skorzystać z usługi i otrzymać rabat, wystarczy po prostu znaleźć odpowiedni kupon korzystając z funkcji wyszukiwania dostępnej na Cuponation w prawym górnym rogu, lub wybierając odpowiednia kategorię z listy dostępnej na stronie.
Kod rabatowy zawarty na kuponie należy wpisać w trakcie zakupu w dowolnym sklepie internetowym.

Promocjeo ferowane na stronie Cuponation zawierają kupony rabatowe, które pozwalają zakupić książki, sprzęt AGD-RTV, bilety lotnicze, buty, odzież poniższej cenie niż ta, która oferowana jest bez kuponu zniżkowego.

Te same produkty możesz mieć taniej.

 

Zakupy, wyprzedaże itd.

 

 

 

coponnation

 

 

 

wpis promocyjny