ulotka

 

 

Dzisiaj chciałabym się z wami podzielić wiadomością o wydarzeniu kulinarnym, które niedługo się rozpocznie.

Jeśli lubicie odwiedzać restauracje, kawiarnie, bary, klimatyczne miejsca i jeśli chce zabawić się w krytyka kulinarnego – weźcie koniecznie udział.

Ja również zamierzam wziąć w nim udział i podzielę się z wami moją opinią o lokalu, który odwiedzę w ramach akcji.

 

O co chodzi?

Rusza plebiscyt „Korona Smakosza”

 

W dniach 16 – 18 listopada mieszkańcy i turyści będą wziąć udział kulinarnym „Korona Smakosza” i oddać głos na swoje ulubione, stołeczne lokale gastronomiczne.

W akcji bierze udział ponad 272 restauracji, barów i kawiarni z Warszawy i okolic – które w czasie trwania akcji zorganizowały specjalne zniżki w menu. Ich listę znajdziecie tutaj

 

Głównym celem plebiscytu „Korona Smakosza” jest promocja stołecznych lokali gastronomicznych oraz wyłonienie tych, które cieszą się największą sympatią wśród klientów. Głosujący będą oceniać restauracje w 9 kategoriach: smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na
spotkania z przyjaciółmi, lokal na wyjścia rodzinne, lokal na romantyczny, wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją jakość – cena.

 

Nagrody w konkursie są przewidziane zarówno dla klientów, jak i restauratorów. Restauracja, która otrzyma najwięcej głosów w wyszczególnionych kategoriach, zdobędzie „Koronę Smakosza” oraz bony na zakupy w hali MAKRO.
Osoby, które wezmą udział w plebiscycie, jednocześnie będą mogły zdobyć cenne nagrody takie jak: skutery, telewizory oraz ekspresy do kawy.

 

Korona Smakosza to pierwszy, ogólnopolski plebiscyt kulinarny, w którym organizatorzy głos oddają w ręce konsumentów. Do tej pory swoje ulubione lokale gastronomiczne wybrali m.in. mieszkańcy Gdańska, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Lublina czy Torunia.

 

Lokale biorące udział w akcji są oznaczone specjalnymi plakatami ze znakiem „Korona Smakosza”. Ich pełną listę będzie można również znaleźć na tej stronie.

 

Organizatorem akcji jest sieć wielkopowierzchniowych hurtowni MAKRO Cash & Carry Polska.

 

ulotka