Chciałam Was dzisiaj serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie z ciasteczkami belVita, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.
Zasady są bardzo proste, a nagród jest aż osiem, więc warto wziąć udział 🙂

 

Nagrody:

I miejsce: Ekspress Tassimo T20 + zestaw ciastek belVita

II miejsce: Blender Bosch MSM7250 + zestaw ciastek belVita

III miejsce: książka eksperta Akademii belVita Urszuli Mijakoskiej „Diet Coaching” + zestaw ciastek belVita.

IV-VIII miejsce nagrody pocieszenia: zestawy ciastek belVita

 

konkurs

 

W każdym zestawie znajdziecie ciasteczka belVita, które są nowoczesną alternatywą dla porannych posiłków (a czasem też ich braku). Wypiekane są z pełnego ziarna 5 różnych zbóż, a ich wyjątkowa receptura została opracowana tak, że jako składnik zbilansowanego śniadania stopniowo uwalniają węglowodany przez 4 godziny po zjedzeniu. Zestaw, na który składają się: ciastka, owoc, porcja nabiału, np. jogurt, i ciepły napój (np. kawa, herbata), to doskonała propozycja dla zabieganych na  wygodne, dobrze zbilansowane śniadanie, które można szybko przygotować w domu lub zabrać ze sobą i zjeść w pracy.

 

Co trzeba zrobić?

Wielkimi krokami zbliża się cudowny świąteczny czas na którego magię i atmosferę czekamy cały rok, ale który wymaga też od nas sporo zaangażowania i pracy – pytanie konkursowe będzie właśnie z nim związane.

 

Wystarczy, że w komentarzu do tego wpisu na blogu zostawisz odpowiedź: „Twój pomysł na śniadanie, które wprawi Cię w pozytywny, świąteczny nastrój i da energię do świątecznych przygotowań”.

 

Czekam na wasze pomysły na takie śniadanie dla was czy ukochanej osoby: męża, dziewczyny, mamy, dziecka.

Jeśli chcielibyście podzielić się zdjęciem waszej pracy, zapraszam do wstawiania ich na moją stronę FaceBook (pamiętając tylko by sfotografować pomysł z karteczką „Dorota Smakuje”, bym wiedziała, że powstało specjalnie na ten konkurs) – potem link do zdjęcia wstawcie w swoim konkursowym komentarzu.

Każdy może podzielić się tu tyloma pomysłami na ile ma ochotę (nie ma ograniczeń), zaproście też do zabawy rodzinę, przyjaciół 🙂

Nie zapomnijcie podać adresu mailowego!

 

 

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu:

1. Konkurs trwa w terminie od 26 listopada 2012 r. od godz: 00.01 do 02 grudnia 2012 r. do godz: 23.59

2. Organizatorem konkursu jest Dorota Wdowińska – Rozbicka.

3. Sponsorem nagród w konkursie jest  marka belVita. W konkursie biorą udział komentarze, które ukażą się pod postem konkursowym.

5.Każda osoba dodająca komentarz pod dowolnym nikiem musi podać w formularzu prawdziwy adres email. Po wybraniu zwycięzców, uznaję za prawdziwe tylko te dane do wysyłki nagród, które otrzymam z adresu email, który znajdował się przy nagrodzonym komentarzu. Jest to jedynie potwierdzenie, że prezent pojedzie do prawdziwego zwycięzcy.

6.Kryterium wyboru zwycięzców: zwycięzców wybieram na podstawie tego, które propozycje uznam za najbardziej pomysłowe,  reatywne i oryginalne. Przydzielam nagrody w następującej kolejności:

I Miejsce – Ekspres Tassimio T20, wraz z zestawem ciastek belVita

II Miejsce -Blender Bosch MSM 6300 wraz z zestawem ciastek belVita ,

III Miejsce – Książka Urszuli Mijakoskiej  „Diet Coachnig” wraz zestaw ciastek belVita,

pięć nagród pocieszenia: zestaw ciastek belVita

7. Wyniki konkursu publikuje 04.12.2012.r. Ze zwycięzcami skontaktuję się osobiście w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. Na dane do wysyłki nagród czekam do 11.12.12.r

8. Komentarze są moderowane, zastrzegam sobie prawo nie dopuszczenia do zabawy sposobów, które są niezgodne z prawem lub ogólnie pojmowaną kulturą czy dobrym smakiem.

9. Sponsor nagród nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i terminowość doręczenia przez pocztę polską przesyłek wysyłanych w imieniu Organizatora w związku z prowadzeniem Konkursu.

10.Nagrody w konkursie wysyła biuro prasowe Sponsora i jemu zostaną przekazane dane do wysyłki nagród.